Laty Mery Birmans

Vytvořte si vlastní štítekSvaz chovatelů koček[21.05. 2019] :: 6.5.2019 - máme nová koťátka - vrh I3
Obrázek k článkuV pondělí po půlnoci porodila naše kočička Creamy svoje letošní koťátka. Narodila se tři krásná kočičí miminka, jedna holčička a dva kluci.
Porod nebyl snadný, trochu komplikovanější, ale na konec vše dobře dopadlo a to je nejdůležitější. Pyšná maminka i koťátka jsou v pořádku, zdraví a všichni mají skvělý apetit. Creamy je zkušená, šťastná a milující maminka. Hrdým tatínkem je kocourek Hero vom Blauen Achat, jehož jsou to poslední koťátka v jeho chovné kariéře. Nyní si bude zaslouženě uživat jako milý domácí mazlíček.
[12.04. 2019] :: 9.4.2019 - Naše milovaná Alexandria má první koťátka - vrh CH3
Obrázek k článkuV úterý ráno porodila moje mladá odchovaná kočička Alexanria svoje první koťátka. Narodila se čtyři krásná kočičí miminka s pěknými porodními váhami.
Porod byl rychlý a bez komplikací. Pyšná novopečená maminka i koťátka jsou v pořádku, zdraví a všichni mají skvělý apetit. Alex je velmi šťastná a milující maminka, i když je maminkou poprvé. Hrdým tatínkem je kocourek Hero vom Blauen Achat.
[29.03. 2019] :: 21.3.2019 - máme nová koťátka - vrh H3
Obrázek k článkuV první jarní den se narodila koťátka naší kočičce Xonsu Queen, narodila se dvě krásná kočičí miminka. Porod proběhl bez komplikací a maminka i její miminka se mají čile k světu. Hrdým tatínkem je kocourek mé kamarádky IT*Kin-Narah Caterham Seven. Další koťátka očekáváme v první polovině dubna.
[15.03. 2019] :: 13.3.2019 - První letošní koťátka - vrh G3
Obrázek k článkuVe středu dopoledne porodila moje kočička Aston Martin svoje letošní koťátka. Narodila se tři zdravá silná koťátka, dva pěkní kluci a jedna sladká kočičí holčička.Porod byl rychlý a bez komplikací. Pyšná novopečená maminka i koťátka jsou v pořádku, zdraví a mají vynikající apetit. Martinka je šťastná a milující maminka. Hrdým tatínkem je kocourek kamarádky se kterou spolupracuji IT*Kin-Narah Caterham Seven. Druhý očekávaný vrh by se měl narodit příští týden.
[28.01. 2019] :: 28.1.2019 - Očekáváme koťátka
První letošní koťátka by se měla narodit v první polovině března.
Znovu bych se chtěla omluvit za neaktualizaci našich webových stránek, která je způsobena "technickou" chybou, s kterou si bohužel nevím rady. Jediné co nám funguje jsou novinky, takže vám mohu dávat zprávy pouze zde. Věřím ale, že vám budou k užitku informace týkající se chovu a péče, které se nemění. Bohužel všechny informace týkající se koťátek, ale i některých chovných kočiček a kocourků v našich běžných rubrikách, jsou neaktuální! Pokud máte dotazy [...zobrazit vše]
[31.12. 2018] :: 31.12.2018 - ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019
Obrázek k článkuPřejeme vám všem i vašim chlupatým mazlíčkům krásné sváteční dny, a do nového roku vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, klidu a pohody. Na viděnou v příštím roce smilie for :D
[07.09. 2018] :: 7.9.2018 - hledáme nový domov
Obrázek k článkuHledáme klidný milující domov pro dvě mladé kastrované kočičky Birmičky, obě jsou naše odchovy a jsou k vidění u nás doma. Pro více informací nás můžete kontaktovat písemně nebo telefonicky.
[04.06. 2018] :: 3.6.2018 - máme koťátka
Obrázek k článkuMáme nová koťátka, pro více informací nás neváhejte kontaktovat smilie for :)
Stránka [1/32] >