Laty Mery Birmans

Vytvořte si vlastní štítekSvaz chovatelů koček[27.05. 2020] :: 21.5.2020 - narodila se nová koťátka
Obrázek k článkuVe čtvrtek se u nás narodila nová koťátka, maminka i její čtyři miminka se mají čile k světu a mají všichni výborný apetit smilie for :)
[20.04. 2020] :: 20.4.2020 - první letošní koťátka
Obrázek k článkuPrvní letošní koťátka se narodila v druhé polovině března. Mamince i jejím miminkám se daří skvěle.
[25.12. 2019] :: 24.12.2019 - Veselé vánoční svátky a šťastný nový rok 2020
Obrázek k článkuPřejeme vám všem i vašim chlupatým mazlíčkům krásné sváteční dny, a do nového roku vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, klidu a pohody. Na viděnou v příštím roce smilie for :)
[04.08. 2019] :: 31.7.2019 - Máme nová koťátka - vrh J3
Obrázek k článkuVe středu odpoledne porodila moje kočička Ramemaid svoje letošní koťátka. Narodily se dvě krásné kočičí holčičky a dva krásní kočičí kluci.
Porod byl trochu delší a ne docela snadný, ale vše nakonec dopadlo dobře pro novopečenou maminku i její novorozená koťátka. Pyšná maminka i její koťátka jsou v pořádku a mají se čile k světu. Ramemaid je velmi šťastná a milující maminka.
[04.08. 2019] :: OMLUVA!!!
Omlouvám se za dlouhodobou neaktualizaci našich webových stránek, bohužel aktualizace provádět již nelze. Jediné co nám funguje jsou novinky, takže vám mohu dát zprávu pouze zde. Tím jsou bohužel všechny informace týkající se koťátek, ale i některých chovných kočiček a kocourků neaktuální! Hlavně informace týkající se nabízených koťátek ve volných koťátkách a v aktuálních vrzích jsou staré a tudíž neaktuální. Aktuální jsou pouze novinky. Pokud máte dotazy ohledně nabídky letošních koťátek či kastrovaných kočiček a kocourků, [...zobrazit vše]
[21.05. 2019] :: 6.5.2019 - máme nová koťátka - vrh I3
Obrázek k článkuV pondělí po půlnoci porodila naše kočička Creamy svoje letošní koťátka. Narodila se tři krásná kočičí miminka, jedna holčička a dva kluci.
Porod nebyl snadný, trochu komplikovanější, ale na konec vše dobře dopadlo a to je nejdůležitější. Pyšná maminka i koťátka jsou v pořádku, zdraví a všichni mají skvělý apetit. Creamy je zkušená, šťastná a milující maminka. Hrdým tatínkem je kocourek Hero vom Blauen Achat, jehož jsou to poslední koťátka v jeho chovné kariéře. Nyní si bude zaslouženě uživat jako milý domácí mazlíček.
[12.04. 2019] :: 9.4.2019 - Naše milovaná Alexandria má první koťátka - vrh CH3
Obrázek k článkuV úterý ráno porodila moje mladá odchovaná kočička Alexanria svoje první koťátka. Narodila se čtyři krásná kočičí miminka s pěknými porodními váhami.
Porod byl rychlý a bez komplikací. Pyšná novopečená maminka i koťátka jsou v pořádku, zdraví a všichni mají skvělý apetit. Alex je velmi šťastná a milující maminka, i když je maminkou poprvé. Hrdým tatínkem je kocourek Hero vom Blauen Achat.
[29.03. 2019] :: 21.3.2019 - máme nová koťátka - vrh H3
Obrázek k článkuV první jarní den se narodila koťátka naší kočičce Xonsu Queen, narodila se dvě krásná kočičí miminka. Porod proběhl bez komplikací a maminka i její miminka se mají čile k světu. Hrdým tatínkem je kocourek mé kamarádky IT*Kin-Narah Caterham Seven. Další koťátka očekáváme v první polovině dubna.
Stránka [1/32] >