Laty Mery Birmans

Vytvořte si vlastní štítekSvaz chovatelů kočekNa památkuKDYŽ VSTOUPÍŠ DO MÉHO ŽIVOTA - přineseš radost, štěstí, hravost a také něco zvláštně krásného, co ani neumím pojmenovat. Snažím se tě vychovávat ..., ale nakonec zjistím, že se vychováváme navzájem, a tak je to nakonec dobře.

KDYŽ DOROSTEŠ - stáváme se rovnocennými partnery pro život, víme o sobě téměř vše, rozumíme si, důvěřujeme si. Těšíme se na sebe, děláme si radost, milujeme se navzájem.

KDYŽ ZESTÁRNEŠ - roky štěstí prožitá po tvém boku utíkají tak rychle ..., ale k mé velké lítosti tobě utíkají mnohem rychleji než mě. Je na mě, abych ti nyní mnohonásobně vracela vše krásné co jsi mi dala, a oplácela ti vše starostlivostí a péčí o tebe v období tvého stáří či nemoci. Je na mě, abych ti co nejvíc spříjemnila podzim tvého života. Ať se nám to líbí nebo ne, o mnoho let jsi mě předběhla kočičko moje. A i když bychom obě moc a moc chtěly, nemůžeme s tím dělat vůbec nic. Připadá mi to tak nefér .....!

KDYŽ ODEJDEŠ - zanecháš v mém srdci velikou bolest a smutek .... prázdné místo, ale také v mém srdci navždy zůstane krásná vzpomínka na tebe a na šťastně prožitou dobu s tebou, která nikdy nevybledne.Jsem bohatší o nádherné roky s tebou, jsem bohatší o to cos mi dala, o to cos mě naučila.

Děkuju ti za všechno! Sbohem princezničko moje! Nikdy na tebe nezapomenu!
Terezka

říjen 1992 - 13.11. 2009

CH Oriana Ryve Nostra, CZ

a její nenarozená koťátka

19.1.2006 - 18.1.2009

Moje kočičí holčička Orianka byla naše první birmička a osud jí bohužel vyměřil bezmála pouhé tři roky života. Přesto nám dala hodně lásky, radosti a šťastných chvil, díky ní jsme dočista propadli kouzlu modrých očí birmiček. Prožili jsme s ní mnoho krásných okamžiků a jsme jí za ně vděčni. Během své druhé březosti vážně onemocněla, diagnóza byla velice vážná - autoimunitní hemolytická anémie, a prognóza špatná. Měla veškerou dostupnou léčbu, i velice kvalitní péči na jedné z našich nejlepších veterinárních klinik. Jezdila jsem za ní několikrát do týdne.
Tři týdny doslova bojovala o život svůj i svých koťátek. Bohužel o svá nenarozená kočičí miminka přišla a po týdnu prohrála i boj o svůj život. Zemřela pouhý jeden jediný den před svými třetími narozeninami. Do poslední chvíle jsem věřila, že se mi moje holčička uzdraví. Její ztráta mě velice bolí!

DĚKUJEME TI ZA VŠECHNO HOLČIČKO MOJE !!! NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME, NAVŽDY ZŮSTANEŠ V NAŠICH SRDCÍCH !!! SBOHEM PRINCEZNIČKO MOJE !!!

Kelly

21.7.1995 - 10.12.2008

Kačenka

říjen 1990 - 2.1.2006

Lucinka

květen 1988 - červenec 2000