Laty Mery Birmans

Vytvořte si vlastní štítekSvaz chovatelů koček[29.10. 2021] :: NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY - birmabohemia.com
Z důvodu nemožnosti aktualizovat tento náš web,
jsme spustili nové webové stránky, kde jsou
veškeré informace aktuální. Velké poděkování
Janu Veselému za skvělou práci a trpělivost,
a v ne poslední řadě za úžasné logo naší
chovatelské stanice. Věříme, že se vám nové
stránky budou líbit a že z nich budete moci
čerpat mnoho užitečných informací, stejně jako z
našich starých stránek. Vítejte tedy na novém
webu
birmabohemia.com
[03.10. 2021] :: 22.8.2021 - poslední letošní koťátka jsou na světě - vrh T3
Obrázek k článkuPoslední letošní vrh koťátek se narodil v neděli dopoledne. Narodila se čtyři krásná koťátka. Evička je šťastná a milující maminka. Všiáchni jsou zdraví a mají se čile k světu.
[29.06. 2021] :: 29.6.2021 Máme nová koťátka
Obrázek k článkuOčekávaná červnová koťátka jsou již na světě, narodilo se pět krásných koťátek, novopečená maminka, která je prvorodička se stará opravdu skvěle. Všichni se mají čile k světu smilie for :)
[08.06. 2021] :: Koťátka 2021
Obrázek k článkuPrvní tři letošní vrhy P3, Q3 a R3 nám krásně rostou a mají již vybrané své nové majitele. Ještě chvilku potrvá, než se rozjedou do svých nových domovů, ale rostou nám jako z vody smilie for :D . Další koťátka očekáváme v druhé polovině června a ještě máme v plánu dva vrhy pro letošní rok.
Omlouvám se za dlouhodobou neaktualizaci našich webových stránek, nicméně naše chovatelská stanice dále funguje. Bohužel aktualizace našich webových stránek provádět již nelze. Jediné co nám funguje jsou novinky, takže vám mohu dát zprávu pouze zde. Na [...zobrazit vše]
[29.03. 2021] :: 24.3.2021 - druhý očekávaný vrh je na světě - vrh Q3
Obrázek k článkuI druhý očekávaný březnový vrh je již na světě. Koťátka se narodila ve středu nad ránem. Porod proběhl bez komplikací, maminka i její tři miminka jsou v pořádku a mají se čile k světu. Více informací později.
[26.03. 2021] :: 20.3.2021 - první letošní koťátka jsou na světě - vrh P3
Obrázek k článkuV sobotu odpoledne se narodila naše první koťátka v tomto roce, porod proběhl bez komplikací, byl rychlý, maminka i její čtyři miminka jsou v pořádku a mají se čile k světu. Více informací později smilie for :)
[07.02. 2021] :: Koťátka 2021
Obrázek k článkuPrvní letošní koťátka by se u nás měla narodit ve druhé polovině března.
[03.01. 2021] :: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021
Obrázek k článkuPřejeme vám všem i vašim chlupatým mazlíčkům do nového roku vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, klidu a pohody smilie for :)
OMLUVA!!!
Omlouvám se za dlouhodobou neaktualizaci našich webových stránek, nicméně naše chovatelská stanice dále funguje a koťátka na tento rok plánujeme. Bohužel aktualizace našich webových stránek provádět již nelze. Jediné co nám funguje jsou novinky, takže vám mohu dát zprávu pouze zde. Tím jsou bohužel všechny informace týkající se koťátek, ale i některých chovných kočiček a kocourků neaktuální! Hlavně [...zobrazit vše]
Stránka [1/33] >